yazzane.com

Toplantı Odaları

Her zaman organize ol!

İş Ortamınızda İhtiyaçlarınıza Uygun Toplantı Alanları

yazzane-amfi-toplantı-odası

Yeni Nesil Toplantı Odalarını Keşfedin!

Toplantılarınızı verimli bir şekilde yönetmek ve işbirliğini desteklemek için ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Esnek çalışma alanları ve özelleştirilebilir seçeneklerimiz ile toplantılarınızı sizin isteklerinize göre şekillendirebilirsiniz. Yaratıcı düşüncelerinizi ortaya çıkarmanız için ilham veren bir ortam yaratıyoruz ve sizlere en iyi deneyimi sunmak için her zaman yanınızdayız.

 

Projeksiyon

Flip Chart

Otopark

Ofis Ekipmanları

Kolay Ulaşım

Sınırsız Çay/Kahve

Televizyon

Yüksek Hızda İnternet

Her Şey İstediğiniz Gibi!

Size ve ekibinize göre, düzenleyeceğiniz tüm etkinliklere göre optimize edilebilen oturma düzenleri ve çeşitli ekstra özellikler ile toplantı odalarımız tam istediğiniz gibi.

Teklif İsteyin!

Daha fazla bilgi ve teklif istemek için bizi arayabilir, aşağıdaki formu doldurabilir daha iyisi bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

İletişim Formu

Soru ve talepleriniz için iletişime geçin, bizlerde size mükemmel bir organizasyon düzenlemeniz için çalışalım.

Bir Ofisten Daha Fazlası!

İşini eğlenceli ve rahat kılmak için her şeyi düşündük. İhtiyaç duyacağın her şeyi ve daha fazlasını bir araya getirdik. Sadece bir ofis değil bir ofisten daha fazlasını oluşturmak için buradayız.

Yazzane Mutfak

Yazzane Mutfak, işyerinizdeki yemek deneyimini unutulmaz kılıyor. Taze ve lezzetli seçeneklerimizle, çalışma saatlerinizi keyifli bir mola anına dönüştürmek için buradayız. İşyerinizdeki lezzet durakları için Yazzane Mutfak siz ler için hazır!

Lezzetli Molalar

Dilediğiniz anda en lezzetli molalar bir adım uzağınızda.

Sosyal Alanlar

Yazzane, sadece bir işyeri değil, aynı zamanda sosyal bir topluluktur. Sosyal alanlarımız, çalışanlar arasındaki iletişimi ve etkileşimi teşvik ederken, iş arkadaşlarınızla bağlarınızı güçlendirmenize olanak sağlar. 

Stresten Uzak

Old School ateriler, çeşitli oyunlar ile sosyal alanlar işinize eğlence katacak!

Atölyeler

Yaratıcı atölyeler, yeni beceriler ve yaratıcılığınız için harika bir fırsat sunar. Profesyonel eğitmenlerle takım çalışması ve yenilikçi düşünceyi teşvik eden etkileşimli deneyimler yaşayın. 

Daima İleri

Her biri alanında uzman eğitmenler ile her an gelişime hazır olun.