yazzane.com

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?​

Geçmişten Geleceğe Yazzane Kültürü​

Dedemiz Hatip Avlar, 1988 yılında ilk yazıhanesini açtığında bugünlere uzanan Yazzane yolculuğunun aslında ilk adımını atmış bulunuyordu. O yıllardaki yazıhanelerin formatı büyük iş hanlarında bir odanın içerisinde, patronun masası önünde iki misafir koltuğu ortalarında bir sehpa ile sekreter masası ve tabii ki daktilodan oluşuyordu. Bu iş hanlarının ruhu ise çalışma azmi, üretkenlik, bardaktaki çayın demi, kahvenin yoğun keskin kokusuyla donatılmış bir haldeydi. Bizim için o günleri yaşamış olmak müthiş bir tecrübe ve bizleri biz yapan değerleri öğrendiğimiz paha biçilmez bir deneyimdi.

Hafızalarımızda yer edinmiş unutulmaz bu deneyimi modern bir kalıba oturtmak için uzun bir dönemi beyin fırtınasına ayırdık. Sonucunda sizlerleyiz! Hayallerimizin ve tecrübelerimizin vücut bulmuş hali : Yazzane.

❝Yazzane: Geçmişin ruhunu modern zamanın dinamizmiyle buluşturan, işbirlikçi ve yaratıcı bir çalışma mekanı. ❞

Motivasyonumuz

Yazzane: İşte Geleceğiniz

Milenyum çağı ile birlikte teknolojinin hızla ilerleyişi, farklı çalışma stilleri, yeni iş alanları Yazzane fikrini ateşleyen etkenlerden oldu. Bu hızın, bu değişimin içerisinde kendimize ve çevremize ne sunabiliriz diye uzun bir süre düşündük. Akabinde geçmişin tecrübelerini geleceğin fikirlerine hizmet edecek şekilde dinamik ve kolektif çözümler ile sunabileceğimiz Yazzane’nin temellerini atmaya başladık. Umudumuz ve dileğimiz sizlerle birlikte işbirlikçi bir çalışma ortamında, değerlerimize değer katacak çalışmalar üreterek Yazzane kültürünü yaşatmak ve nesilden nesle aktarılacak bir miras bırakmak!

Geleceği Birlikte Tasarlayalım

Yazzane’nin, sadece bir iş hanından çok daha fazlası olması için uğraştık. İş dünyasının dinamikleri değişirken, Yazzane olarak geleceğe yönelik bir vizyonla hareket ettik. Burada sadece ofis çözümleri sunmakla kalmadık, aynı zamanda iş hayatınıza değer katmak için çalıştık. Çalışma alanlarını estetik ve fonksiyonellikle birleştirerek sizlere ilham verici bir ortam sunduk. İşbirliği ve yaratıcılığı desteklemek için çaba gösterdik ve çalışma alanlarınızı ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdik. Geleceği birlikte tasarlamak için samimiyetle çalıştık ve müşterilerimize daha fazlasını sunmayı hedefledik. Yazzane olarak, iş hayatınızda yeni ufuklar açmanıza yardımcı olmak için sürekli gayret gösterdik ve sizlerle bu yolculuğu paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Yol Hikâyemiz

Beraber ilerlediğimiz bu yolda en büyük motivasyonumuz kurduğunuz hayallerin gerçekleştiğine şahitlik etmek oldu.

Ocak 2021Büyük Hayaller
Ocak 2022İlk Adımlar
Mart 2023Açılış
Nisan 2023Büyüme

Sosyal Medyada Biz

Bizi daha yakından takip et.

Yazzane olarak sizlere en son haberleri, ilham verici içerikleri ve ofis çözümleri hakkında güncel bilgileri sunmak için buradayız. Siz de bizi sosyal medyada takip ederek Yazzane’nin renkli dünyasına katılabilir, iş hayatınızı kolaylaştıracak fikirleri keşfedebilir ve ofis alanınızı dönüştürmek için ilham alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizimle etkileşimde bulunabilir, sorularınızı sorabilir ve en son güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Yazzane’nin sosyal medya ailesine katılmak için şimdi bizi takip etmeye başlayın!