yazzane.com

Etkinlikler

Yüz Yogası Atölyesi - Suat Yaşar Dikkaya

Profesyonel koç ve eğitmen Suat Yaşar Dikkaya ile Yüz Yogası Atölyesi sizlerle.

Serel Alpan İle Çocuklar İçin Felsefe Atölyesi

Serel Alpan İle Çocuklar İçin Felsefe Atölyesi  Yazzane'de.

Zekeriya Ünal - İmza Günü ve Söyleşi

Muzaffer'in Ölüm Uykusu eseriyle Zekeriya Ünal Yazzane'de!

Fatoş Aydın Atalier ile Jean Day

Kot ceketini kendin getir kendin tasarla!

Prof. Dr. Dilek Özcengiz ile Mutluluk Atölyesi

Prof. Dr. Dilek Özcengiz ile Mutluluk atölyesinde mutluluğa, motivasyona ulaşıyoruz! Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Mindfulness Meditasyon Pratikleri - Seda Neli

Mindfulness meditasyon pratikleri bilime dayalıdır ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yeni başlayanlar, mindfulness ile tanışmak isteyenler hem teorik hem deneyimsel olarak meditasyon pratikleri yapacaklardır. Atölye interaktif ilerleyecektir.

Punch Anahtarlık ve Toka - Leos Atölye

Tüm malzemeler Leos Atölye tarafından hazırlanmaktadır. Pucnh nakışı başlangıç teknikleri ile istediğiniz bir model üzerinde çalışıyor ve dönüştürüyoruz.

Sadık Ezici - Kahve Atölyesi

Kahve atölyesi, kahvenin tarihi hakkında bilgi alabileceğiniz, 6 farklı demleme yöntemini uygulamalı oalrak öğrenebileceğiniz ve kahve tadımı yapabileceğiniz keyifli bir buluşmaya hazır olun!

1. Adana Kahve Kulübü Buluşması

Bu etkinlik kahve dünyasının en yeni trendlerini, en lezzetli çekirdekleri ve en özel demleme yöntemlerini bir araya getiriyor. Kahve tutkunları olarak bir araya gelip deneyimlerimizi paylaşacağımız bu buluşma, kahvenin derin dünyasına açılan kapınız olacak.