yazzane.com

Ofis Çözümleri

Tam sana göre!

İşine Özgünlük Kat, Ofis Çözümlerimizle İşini Yarat!

Merhaba! Yazzane olarak, sana en uygun ofis çözümlerini sunmak için buradayız. İş dünyasının hızla değişen dinamiklerine uyum sağlamak ve işini daha verimli bir şekilde sürdürmek için ihtiyaç duyduğun ofis çözümlerini sunuyoruz. Sadece bir mekan değil, aynı zamanda bir iş ortağı olarak yanında olmak, senin işine değer katmak istiyoruz. Esnek çalışma alanları, modern altyapı, profesyonel hizmetler ve en önemlisi, senin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilebilir çözümler sunuyoruz.

 Çalışma alanını seçme özgürlüğün, ofis tasarımında söz sahibi olman, ihtiyaçlarına göre şekillendirebileceğin bir ortamda üretkenliğini maksimize etmen için buradayız. Hayalindeki ofisi gerçeğe dönüştürmek ve işinde başarıya ulaşman için seni desteklemek bizim önceliğimiz. Sana en uygun ofis çözümlerini sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Yazzane ailesi olarak, seninle birlikte çalışmanın heyecanını yaşıyoruz!

Ofisler

Çalışırken Sınır Tanımayanlara!

Sanal Ofis

Sanal ofis, iş hayatında esneklik ve verimlilik arayanların tercih ettiği modern bir çalışma modelidir. İster uzaktan çalışın, ister seyahat halinde olun, iş yerinden uzakta olmanız sizi geride bırakmamalı. Profesyonel bir iş adresi, telefon yanıtlama hizmeti, toplantı odaları ve daha fazlasıyla Yazzane'nin sanal ofisi, işinizi büyütmek ve sizi geleceğe taşımak için gereken her şeyi sağlıyor. Kendi çalışma alanınızı yaratın, işinizi istediğiniz yerden yönetin ve esnekliğin tadını çıkarın. Sanal ofis tam sana göre! Sizi Yazzane'nin samimi ve profesyonel ortamında ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Gezgin

Gezgin modeli. Yazzane olarak bizim için sadece bir çalışma modeli değil, bir yaşam tarzıdır. İş hayatında hareketlilik ve esneklik bizim için önemlidir. Gezgin üyelik modeli sayesinde her an her yerde çalışma imkanı buluruz. Ofis sınırlarını aşarak özgürlüğü ve verimliliği bir arada yaşarız. Yazzane ailesi olarak gezgin ofis ile hayal gücümüzü, yaratıcılığımızı ve çalışma potansiyelimizi sınırları zorlamak için kullanırız. Eğer sende sanrılarının dışında çalışmak istiyorsan 'gezgin' tam sana göre.

Sabit Masa

Sabit Masa ile çalışma yerin her daim hazır! İhtiyaç duyduğun tüm özellikler ile birlikte çalışma alanın seni bekliyor. Eşyaların için kilit dolabın Yazzane'nin sana sunduğu tüm diğer özellikler ile işini rahat kılmak için her daim hazır! İş modelin için bir masa bana yeter, diyorsan, Yazzane'nin 'Sabit Masa' modeli tam sana göre. Daha fazla bilgi için incelemeyi, diğer her sorun için bize ulaşmayı unutma!

Ofisler

Bir Ofisten Daha Fazlasını İsteyenlere!

Hazır Ofis

İhtiyacına göre seçebileceğin birbirinden farklı özelliklerde #130 adet hazır ofisin arasından, senin yerin hazır! Ekip sayına veya çalışma modeline göre istediğin büyüklerdeki hazır ofis çözümleri ile hızlıca işine başlamak, esnek kontrol yöntemleri ve hazır teknolojik alt yapı ile ofisin hazır.

Bahçe Ofis

''Doğadan bir dakika uzak kalamam'' diyenlere, hedefleri gökyüzünde olanlar için gökyüzünü gören ofisler. Daha geniş daha ferah ve istediğin altyapı ile hazır!

Vip Ofis

Çok yakında yayında!

Bir Ofisten Daha Fazlası!

İşini eğlenceli ve rahat kılmak için her şeyi düşündük. İhtiyaç duyacağın her şeyi ve daha fazlasını bir araya getirdik. Sadece bir ofis değil bir ofisten daha fazlasını oluşturmak için buradayız.

Yazzane Mutfak

Yazzane Mutfak, işyerinizdeki yemek deneyimini unutulmaz kılıyor. Taze ve lezzetli seçeneklerimizle, çalışma saatlerinizi keyifli bir mola anına dönüştürmek için buradayız. İşyerinizdeki lezzet durakları için Yazzane Mutfak siz ler için hazır!

Lezzetli Molalar

Dilediğiniz anda en lezzetli molalar bir adım uzağınızda.

Sosyal Alanlar

Yazzane, sadece bir işyeri değil, aynı zamanda sosyal bir topluluktur. Sosyal alanlarımız, çalışanlar arasındaki iletişimi ve etkileşimi teşvik ederken, iş arkadaşlarınızla bağlarınızı güçlendirmenize olanak sağlar. 

Stresten Uzak

Old School ateriler, çeşitli oyunlar ile sosyal alanlar işinize eğlence katacak!

Etkinlikler

Yaratıcı atölyeler, yeni beceriler ve yaratıcılığınız için harika bir fırsat sunar. Profesyonel eğitmenlerle takım çalışması ve yenilikçi düşünceyi teşvik eden etkileşimli deneyimler yaşayın. 

Daima İleri

Her biri alanında uzman eğitmenler ile her an gelişime hazır olun.